• wszyscy utrzymujemy dystans, stosujemy dezynfekcję, nosimy maseczki
        • Drodzy Rodzice informujemy!

W ramach zwycięstwa dzieci z grupy Sikorki w konkursie zorganizowanym przez Centrum Edukacyjne – Alternative School z okazji Światowego Dnia Misia Pluszowego, dzieci z grupy Sikorki, Słowiki i Skowronki miały wyjątkową okazję spędzić w przedszkolu czas w towarzystwie niezwykłego Gościa. Podczas spotkania Miś Eddie rozmawiał oraz bawił się z przedszkolakami piosenkami i rymowankami w języku angielskim. Celem spotkania było celebrowanie Święta Pluszowego Misia oraz rozwijanie zainteresowania językiem angielskim u dzieci i budowanie pozytywnej motywacji do poznawania języków obcych.

• Szanowni Państwo!

Zawiadamiamy, że z powodu wzrostu cen żywności stawka żywieniowa w Miejskim Przedszkolu nr 99 w Katowicach zgodnie z Zarządzeniem nr 8 / 2023 Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 99 w Katowicach z dnia 15 lutego 2023 roku od dnia 1 marca 2023 roku wynosić będzie: 9,00 zł.

• Ważna informacja

Szanowni Państwo !

W związku z rozpoczynającym się procesem rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024, przekazuję w załączeniu ofertę szkół podstawowych, w których zostaną uruchomione oddziały klas pierwszych o profilach:

- Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach - sportowa- pływanie,

• Partnerzy

• Herb Polski