• Opis przedszkola

• Przedszkole jest zlokalizowane  w Katowicach - Panewnikach z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Mieści się w  piętrowym budynku z trzema zadaszonymi tarasami, wolnostojącym, nowoczesnym, funkcjonalnym,  otoczonym z trzech stron ogrodem.

4 sale zajęć o powierzchni 75 m2 oraz 1 mała sala wraz z wydzieloną częścią korytarza na której znajdują się stoliki przedszkolne. Sale posiadają niezależne szatnie, sanitariaty, pomieszczenia  gospodarcze i dydaktyczne oddane do dyspozycji dzieci.

Na parterze budynku zaprojektowano oprócz sal zajęć dzieci grup młodszych aulę dostępną codziennie w szerokim zakresie dla dzieci (zwłaszcza dzieci użytkujących małą salę)  oraz gabinet logopedyczny i psychologiczny.