• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

• zdobycie  I miejsca w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Katowice – moje miasto " – Miejskie Przedszkole nr 80 w Katowicach – 05.01.2021r.
          • zajęcie III miejsca w Konkursie tanecznym "Magia Świąt" - organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 64 w Katowicach - 11.01.2021r.
          • zajęcie I miejsca w XIX Ogólnomiejskim Konkursie Tańca Karnawałowego w kategorii "Taniec nowoczesny" - organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach - luty 2021r.
          • zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt."Przyroda budzi się do życia" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 90 w Katowicach - 26.04.2021r.
          • zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wędrówki po świecie" - organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 26 im. Mariana Mroza w Katowicach oraz Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach - maj 2021r.
          • zajęcie I miejsca w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8 w Katowicach - 07.05.2021r.
          • zajęcie III miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca On Line: DISCOWIZJA organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 93 w Katowicach - 25.05.2021r.

• zajęcie II miejsca w XVII w Międzyprzedszkolnym konkursie Twórczości Ekologicznej organizowanym przez Miejskie Przedszkole  nr 94 w Katowicach – 2 czerwiec 2021r.
          • zajęcie I miejsca w konkursie z języka angielskiego "Play with me" zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 80 w Katowicach - 15.06.2021r.
          • zajęcie II miejsca w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wianki, wianuszki, wianeczki - dla każdej śląskiej dzieweczki" - zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach - czerwiec 2021r.
          • Zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podróże z moim misiem pluszowym z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia” , organizowanym przez SP      nr 60 Specjalną w Katowicach – XI 2021
          • Zdobycie III  miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie „Grające Przedszkolaki”, organizowanym przez MP nr 71 w Katowicach – XII 2021
          • Zdobycie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Fotograficznym „Rodzinne wypieki”, organizowanym przez MP nr 46– XII 2021r.
          • Zdobycie I miejsca w  miejskim konkursie plastycznym –  ,, Bezpieczne bajanie z Rysiem – zorganizowanym przez Straż Miejską w Katowicach we współpracy z Radą Pedagogów      i Psychologów Szkolnych Miasta  Katowice w ramach Miejskiego Programu  Profilaktycznego ,, Bezpieczne dziecko – przyjaciel Sznupka”- 06.12.2021r.
          • Zdobycie wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kartka świąteczna z figur geometrycznych” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Polkowicach,
          • Zdobycie I miejsca w II Międzyprzedszkolnym konkursie „Smacznie – zdrowo – kolorowo” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach, konkurs online.
          • Zdobycie I miejsca w XX Ogólnomiejskim Konkursie Tańca Przedszkolaków w kategorii: Taniec Nowoczesny zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach - 14.02.2022r.