• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

• Największe sukcesy roku 2022

• Zdobycie I miejsca w XX Ogólnomiejskim Konkursie Tańca Przedszkolaków w kategorii: Taniec Nowoczesny zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach - 14.02.2022r.
          • Zdobycie tytułu Laureata w XVI Festiwalu Twórczości Plastycznej pt. ”Przedszkolaki – Ekolaki” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach – 20.04.2022r
          • Zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pod hasłem „Wiosenny krajobraz” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Truskawkowa Polana w Kórniku – 22.04.2022r.
          • Zajęcie III miejsca w XX Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki pt.” Przedszkolaki – Ekolaki” – 27.04.2022r.
          • Zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat w odcieniach niebieskiego” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Dąbrowie Górniczej – kwiecień 2022r.
          • Zajęcie I miejsca w konkursie z języka angielskiego ‘Play with me” – zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 80 w Katowicach – 28.04.2022r.
          • Zajęcie III miejsca w Regionalnym Konkursie Plastycznym „ Śląsk oczami dziecka – moja dzielnica „ zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 w Katowicach – 06.05.2022r.
          • Zajęcie III miejsca w XVIII Międzyprzedszkolnym Konkursie Twórczości Ekologicznej zorganizowanego przez Miejskie  Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia w Katowicach – 11.05.2022r.
          • Zdobycie II miejsca w Konkursie Plastycznym „Karta urodzinowa dla Tułowic” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Tułowicach – 20.05.2022r.
          • Zdobycie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Podróże z moim pluszowym misiem” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 60 Specjalną w Katowicach – 2022r.
          • Zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Co widziały Ekoduszki” zorganizowanym  przez Miejskie Przedszkole nr 93 w Katowicach – czerwiec 2022r.
          • Zdobycie tytułu Laureata w III Międzyprzedszkolnym Konkursie „Gdzie mieszkam, kim jestem ?” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach – 13.06.2022r.
          • Zdobycie tytułu Grand Prix za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym VII edycja „Widok za oknem. Impresje malarskie. -  zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach – czerwiec 2022r.
          • Zdobycie nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym  na projekt znaczka pocztowego zorganizowanego  z okazji XXIX „ Tygodnia Ziemi w Zabrzu” czerwiec 2022r.
          • Zajęcie I miejsca w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Morawa 2022” w kategorii przedszkola zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 44 w Katowicach -2022r.
          • Zajęcie I miejsca w konkursie recytatorskim „ Brzechwa i Tuwim dzieciom” zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Katowicach – 21.11.2022r.
          • Zdobycie tytułu Laureata V Konkursu wiedzy o Śląsku pt.: „Gdzie mieszkam, kim jestem” – zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach – 14.12.2022r.
          • kwalifikacja do wystawy w XI edycji Międzyprzedszkolnego Regionalnego Konkursu Plastycznego "Bery i Bojki Śląskie" odbywającego się w tym roku pod patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Tychów ds. Społecznych Macieja Gramatyki 14.12.2022r.